Shopping cart:
Your shopping cart is empty. You can view our products list and add something just now

SPOLEČNOST

“Helen Seward” navrhuje a rozvíjí své vlastní módní kolekce podporované technickou a stylistickou profesionálností a nabízí také kompletní, moderní vzdělávací program, který napomáhá stylistům v jejich profesionálním růstu a poskytuje jím prostředky ke zviditelnění svých kadeřnických salónů.

V současné době nabízí “Helen Seward” celosvětový projekt podporovaný a vedený týmem mladých, dynamických odborníků, kteří usilují o spolupráci s těmi, jež hledají nové podnikatelské myšlenky a nápady v této oblasti.

PRODUKTY

Profesionální vlasové kosmetické přípravky pro barvení, ošetření a texturu, ochranu při opalování a styling vlasů, ale také specifické produkty pro pánskou hygienu a osobní pohodu. Všechny produkty jsou vyvíjené na základě již prověřených odborných znalostí a zkušeností. splňují náročné ekologické normy, zdravotní nezávadnost a bezpečnost. To vše s graciózností Italského půvabu.

A NAVÍC ...

Módní styl, nové kolekce, promoční akce a školení: společnost garantuje svým partnerům průběžnou technicko-stylistickou podporu a image v souladu s nejnovějšími trendy, inspirované módou “Made in Italy”.
“Helen Seward” nabízí také nejpokrokovější a nejmodernější logistické řešení, obalovou techniku s atraktivními dekoračními nápady a také vysoce účinné pracovní nástroje vyvinuté speciálně pro potřeby stylistů na všech úrovních práce v salónu, od barvení až po stříhání a styling vlasů.